Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

SAVUNMA SPREYİ (POLİS MARKER SPREY)

SAVUNMA SPREYİ (POLİS MARKER SPREY)
Hot

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin bir bölümü kendi stoklarımızdan teslim olduğu için ÜRÜN TEDARİK SÜREMİZ genellikle 1-3 iş günü arasındadır. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Online olarak sitemizden verilen siparişler mesai saatleri içinde aynı anda kontrol edilmekte ve saat 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır. Stoklarda olmayan ürünler ise tedarik edilme sürecine göre 2-4 gün arasında değişmektedir.

Cumartesi günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi günü işleme alınır fakat pazar günü teslimat firmaları çalışmadığı için elinize pazartesi gününden önce ulaşmaz. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli K.D.V. dahil 300 TL üzerende ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilir. K.D.V. dahil 300 TL altındaki siparişlerinizde ise Türkiye’nin heryerine küçük çaplı ürünlerde 30 TL, orta çaplı ürünlerde 60 TL, büyük çaplı ürünlerde ise 70-150 TL kargo ücreti ödersiniz.


Evet. Sipariş esnasında alıcı bilgilerindeki adres kısmına alternatif bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Bu sayede, kargo görevlisi size ulaşamadığında, sizin yerinize belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıya kargonuzu teslim edebilir.
Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açıp, siparişlerinizi kontrol ediniz. Eksik ya da sorunlu ürünler için kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, siparişleri teslim almayarak, paketi görevliye teslim ediniz. Durumile ilgili olarak bizi telefon ya da e-posta ile haberdar etmeyi unutmayınız. Siparişiniz bize geri dönecek ve sorun kontrol edilerek tarafımızdan giderilecektir.

Sitemizde bulunan ürünlerin bir bölümü kendi stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun haricinde, değişik marka ve ürünlerin kendi ithalatçılarının stokları da sizlere sunulmaktadır. Nadiren de olsa, hem kendi stoklarımızda hem de ithalatçı stoklarında kalmayan sipariş verdiğiniz ürünler için sizleri arayarak bilgilendiriyoruz. İsterseniz, siparişlerinizdeki stok dışı ürünlerin bedelini hemen iade ettiğimiz gibi, alternatif ürünler konusunda balık avı konusunda deneyimli personelimizden tavsiye de alabilirsiniz. 
Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerindedir bizim için, bu sebeple güvenle sipariş verebilirsiniz.

SAVUNMA SPREYİ (POLİS MARKER SPREY)
CAYDIR – KAÇ – BELİRLE
 
Son yirmi yıldır, biber gazı kişilerin kendilerini savunmasında ideal bir seçenek olduğunu kanıtlamıştır. Biber gazı bireylerin bir ya da daha fazla saldırgana karşı belli bir mesafeden kendilerini korumalarını sağlar. Biber gazını kullanmak için ekstra güce veya antrenmana ihtiyaç yoktur. Küçük, kolay taşını ve ucuz, biber gazı sivillerin kendini koruması için pratik ve önemli bir araçtır.
 
Biber gazı kullanımına izin verilmeyen ülkelerde, Security Equipment Corporation, Sabre biber gazı üreticisi, DEFENCE I.D. CAYDIR – KAÇ – BELİRLE’yi takdim eder. DEFENCE I.D. biber gazının sağladığı tüm avantajları sağlar. Kırmızı biber kullanmak yerine, DEFENCE I.D. saldırganı geçici olarak kör eden yoğun mor bir boya kullanmaktadır. Boya tenle temas ettiğinde hemen yıkanmazsa, 48 saat boyunca saldırganın teninde kalacaktır! Mor boya sayesinde diğer bireyler o kişiden uzak durmaları gerektiğini anlayacak ve polisi bu kişi hakkında uyaracaktır. Hem mor boya hem de ultraviyole boya içeriği sayesinde polisin suçluyu yakalaması kolaylaşacaktır!
 
CEP MODELİ
Model                                                 SDID-22
Mesafe                                                               3 metre
İçerik                                                    19 gram (0,69 oz)
Ateşleme mekanizması                               Twist Lock Güvenlik mekanizması
Boyutlar                                              uzunluk 10 cm genişlik 2,2 cm
 
Büyük olan model evde kullanım için ve özel güvenlik personelinin kullanımı için idealdir.
 
Arabanızın dışında yürürken ya da tehlikeli durumlarda DEFENCE ID elinizde olduğu sürece, çevrenizde olanların daha iyi farkına varacaksınız. DEFENCE ID’nin sizde yaratacağı farkındalık durumu kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak.
Yetişkin erkekleri 1975’ten beri ağlatan Security Equipment Corporation (SEC) dünya çapında lider bir aerosol projektörü üreticisidir. SEC’in SABRE ürünleri New York Polis Departmanı ve Belçika Ulusal Polis Kuvveti, Kanada, Danimarka, Mısır, Finlandiya, İrlanda, İsrail Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç ve İsveç’te kullanılmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok:
  • Stok Kodu: SAVUNMA SPREYİ 19ml
  • Ağırlık: 0.00kg
1 Lütfen Stok Sorunuz
51,63TL
KDV Hariç: 43,75TL
Bildirim Modülü
Bildirim...