Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

MEKANİK KURTARMA DESTEK SETİ LQS

MEKANİK KURTARMA DESTEK SETİ LQS
Ücretsiz

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin bir bölümü kendi stoklarımızdan teslim olduğu için ÜRÜN TEDARİK SÜREMİZ genellikle 1-3 iş günü arasındadır. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Online olarak sitemizden verilen siparişler mesai saatleri içinde aynı anda kontrol edilmekte ve saat 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır. Stoklarda olmayan ürünler ise tedarik edilme sürecine göre 2-4 gün arasında değişmektedir.

Cumartesi günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi günü işleme alınır fakat pazar günü teslimat firmaları çalışmadığı için elinize pazartesi gününden önce ulaşmaz. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli K.D.V. dahil 300 TL üzerende ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilir. K.D.V. dahil 300 TL altındaki siparişlerinizde ise Türkiye’nin heryerine küçük çaplı ürünlerde 30 TL, orta çaplı ürünlerde 60 TL, büyük çaplı ürünlerde ise 70-150 TL kargo ücreti ödersiniz.


Evet. Sipariş esnasında alıcı bilgilerindeki adres kısmına alternatif bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Bu sayede, kargo görevlisi size ulaşamadığında, sizin yerinize belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıya kargonuzu teslim edebilir.
Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açıp, siparişlerinizi kontrol ediniz. Eksik ya da sorunlu ürünler için kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, siparişleri teslim almayarak, paketi görevliye teslim ediniz. Durumile ilgili olarak bizi telefon ya da e-posta ile haberdar etmeyi unutmayınız. Siparişiniz bize geri dönecek ve sorun kontrol edilerek tarafımızdan giderilecektir.

Sitemizde bulunan ürünlerin bir bölümü kendi stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun haricinde, değişik marka ve ürünlerin kendi ithalatçılarının stokları da sizlere sunulmaktadır. Nadiren de olsa, hem kendi stoklarımızda hem de ithalatçı stoklarında kalmayan sipariş verdiğiniz ürünler için sizleri arayarak bilgilendiriyoruz. İsterseniz, siparişlerinizdeki stok dışı ürünlerin bedelini hemen iade ettiğimiz gibi, alternatif ürünler konusunda balık avı konusunda deneyimli personelimizden tavsiye de alabilirsiniz. 
Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerindedir bizim için, bu sebeple güvenle sipariş verebilirsiniz.

MEKANİK KURTARMA DESTEK SETİ LQS

Destek seti kaza yapan araçları her pozisyonda destekleme özelliğine sahiptir. 25 ve 35 derece arasında her açıda konumlandırılabilir. Aracın gövdesi kanca sayesinde kayışa sabitlenir. Kayış gerildiğinde dönen başlık üzerindeki pençeler aracın gövdesine baskı yapar. Taban plakası kendini yere sabitleyerek güvenlik dübelleriyle yola sabitlenir.

Desteklerin genişletilmesi ve geri çekilmesi oldukça kolaydır. Destek uzunluğu ayarlanabilir. Entegre vinçler sayesinde ince hizalama yapılabilir.

Öne çıkanlar:

Kolay taşıma: Sağlam tasarımı sayesinde çok zor koşullarda bile işi kolaylaştırır. Çamur, toprak, kum veya su sistemin fonksiyonunu etkilemez.

Bakım: düzenli bir bakım gerektirmez. Yalnızca her kullanımdan sonra kirlerden arındırılmalıdır.

Teknik Özellikler:

Kaldırma kuvveti:            1000kg’a kadar

Kayış gerilme:                   1000kg’a kadar

Boyutlar:                             1340 x 210 x 220 mm

Ağırlık:                                 34 kg

1 set içinde:

2 destek 1200 – 2000 mm

2 operasyon kolu

Taşıma çantası (aksesuarlar için ayrı taşıma çantası içinde mevcut)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok: Stokta var
  • Stok Kodu: DESTEK SETİ LQS
  • Ağırlık: 0.00kg
0 Lütfen Stok Sorunuz
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Bildirim Modülü
Bildirim...