Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

MEKANİK KURTARMA DESTEKLERİ SETİ

MEKANİK KURTARMA DESTEKLERİ SETİ

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin bir bölümü kendi stoklarımızdan teslim olduğu için ÜRÜN TEDARİK SÜREMİZ genellikle 1-3 iş günü arasındadır. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Online olarak sitemizden verilen siparişler mesai saatleri içinde aynı anda kontrol edilmekte ve saat 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır. Stoklarda olmayan ürünler ise tedarik edilme sürecine göre 2-4 gün arasında değişmektedir.

Cumartesi günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi günü işleme alınır fakat pazar günü teslimat firmaları çalışmadığı için elinize pazartesi gününden önce ulaşmaz. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli K.D.V. dahil 300 TL üzerende ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilir. K.D.V. dahil 300 TL altındaki siparişlerinizde ise Türkiye’nin heryerine küçük çaplı ürünlerde 30 TL, orta çaplı ürünlerde 60 TL, büyük çaplı ürünlerde ise 70-150 TL kargo ücreti ödersiniz.


Evet. Sipariş esnasında alıcı bilgilerindeki adres kısmına alternatif bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Bu sayede, kargo görevlisi size ulaşamadığında, sizin yerinize belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıya kargonuzu teslim edebilir.
Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açıp, siparişlerinizi kontrol ediniz. Eksik ya da sorunlu ürünler için kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, siparişleri teslim almayarak, paketi görevliye teslim ediniz. Durumile ilgili olarak bizi telefon ya da e-posta ile haberdar etmeyi unutmayınız. Siparişiniz bize geri dönecek ve sorun kontrol edilerek tarafımızdan giderilecektir.

Sitemizde bulunan ürünlerin bir bölümü kendi stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun haricinde, değişik marka ve ürünlerin kendi ithalatçılarının stokları da sizlere sunulmaktadır. Nadiren de olsa, hem kendi stoklarımızda hem de ithalatçı stoklarında kalmayan sipariş verdiğiniz ürünler için sizleri arayarak bilgilendiriyoruz. İsterseniz, siparişlerinizdeki stok dışı ürünlerin bedelini hemen iade ettiğimiz gibi, alternatif ürünler konusunda balık avı konusunda deneyimli personelimizden tavsiye de alabilirsiniz. 
Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerindedir bizim için, bu sebeple güvenle sipariş verebilirsiniz.

MEKANİK KURTARMA DESTEKLERİ SETİ

Söz konusu destek ayakları, çökme veya yıkılma tehlikesi altındaki dehliz duvarları ve tavanlarına destek olarak emniyet sağlamaktadır.

Destek ayakları 3 değişik ebatta ve bunlar aşağıda yazılı değerlere sahipdir.

    Kısa destek : kapalı en çok 600  mm, açık halde en az 1000 mm uzunluğunda

    Orta destek : kapalı en çok 1000 mm, açık halde en az 1700 mm uzunluğunda

    Uzun destek: kapalı en çok 1700 mm, açık halde en az 3000 mm uzunluğunda

Destek ayakları , galvanizli çelikten imal edilmiş olacak ve kapalı halde iken boylarına göre 2 ila 6 ton yük taşıyabilmektedir.

Destekler iç içe sonsuz girmiş ve sonsuz vida ile çalışan 2 parçadan oluşmaktadır.

Destekler bir kol vasıtasıyla mekanik olarak açılıp kapanabilmektedir.

 6-Setin ağırlığı 40 kg’ı geçmemektedir.                                              

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok: Stokta var
  • Stok Kodu: Destek Setii
  • Ağırlık: 0.00kg
0 Lütfen Stok Sorunuz
6.084,38TL
KDV Hariç: 5.156,25TL
Bildirim Modülü
Bildirim...