Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

BUSHNELL TROPHY CAM HD WIRELESS

BUSHNELL TROPHY CAM HD WIRELESS

Mağazamızda satışta bulunan ürünlerimizin bir bölümü kendi stoklarımızdan teslim olduğu için ÜRÜN TEDARİK SÜREMİZ genellikle 1-3 iş günü arasındadır. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Kargo firmasıyla size ulaşması Ankara'ya uzaklığınıza göre 1-2 iş günüdür. Online olarak sitemizden verilen siparişler mesai saatleri içinde aynı anda kontrol edilmekte ve saat 17:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınmaktadır. Stoklarda olmayan ürünler ise tedarik edilme sürecine göre 2-4 gün arasında değişmektedir.

Cumartesi günü öğle 13.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi günü işleme alınır fakat pazar günü teslimat firmaları çalışmadığı için elinize pazartesi gününden önce ulaşmaz. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Sipariş ettiğiniz ürünlerin toplam bedeli K.D.V. dahil 300 TL üzerende ise kargo ücretsiz olarak tarafımızdan gönderilir. K.D.V. dahil 300 TL altındaki siparişlerinizde ise Türkiye’nin heryerine küçük çaplı ürünlerde 30 TL, orta çaplı ürünlerde 60 TL, büyük çaplı ürünlerde ise 70-150 TL kargo ücreti ödersiniz.


Evet. Sipariş esnasında alıcı bilgilerindeki adres kısmına alternatif bir alıcı ismi yazabilirsiniz. Bu sayede, kargo görevlisi size ulaşamadığında, sizin yerinize belirlemiş olduğunuz alternatif alıcıya kargonuzu teslim edebilir.
Kargonuzu teslim aldıktan sonra kargo görevlisinin yanında paketinizi açıp, siparişlerinizi kontrol ediniz. Eksik ya da sorunlu ürünler için kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, siparişleri teslim almayarak, paketi görevliye teslim ediniz. Durumile ilgili olarak bizi telefon ya da e-posta ile haberdar etmeyi unutmayınız. Siparişiniz bize geri dönecek ve sorun kontrol edilerek tarafımızdan giderilecektir.

Sitemizde bulunan ürünlerin bir bölümü kendi stoklarımızda bulunmaktadır. Bunun haricinde, değişik marka ve ürünlerin kendi ithalatçılarının stokları da sizlere sunulmaktadır. Nadiren de olsa, hem kendi stoklarımızda hem de ithalatçı stoklarında kalmayan sipariş verdiğiniz ürünler için sizleri arayarak bilgilendiriyoruz. İsterseniz, siparişlerinizdeki stok dışı ürünlerin bedelini hemen iade ettiğimiz gibi, alternatif ürünler konusunda balık avı konusunda deneyimli personelimizden tavsiye de alabilirsiniz. 
Müşteri memnuniyetini herşeyin üzerindedir bizim için, bu sebeple güvenle sipariş verebilirsiniz.

BUSHNELL TROPHY CAM HD WIRELESS

   YENİ ÜRÜN!TROPHY CAM 2015 HD WIRELESS ÇOK AMAÇLI FOTOKAPAN CİHAZIYLA ALDIĞINIZ GÖRÜNTÜLERİ GSM GPRS VE MMS YOLUYLA CEP TELEFONUNUZA,E-MAILINIZE YOLLAR.

  KURULUMU DİĞER KAMERALARA GÖRE ÇOK BASİT OLUP YALNIZCA BIR SIM KART TAKARAK KULLANIMA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.WIRELESS ÖZELLİĞİ İLE EN KOLAY YOLDAN BAĞLANTI KURMAYA BAŞLAYACAKSINIZ.

 

ÖZELLİKLER:

-33 ADET PATLAMAZ LED

-3-5-8 MP RENKLI YUKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKTE GÖRÜNTÜ KAYDI

-FULL-HD 1920 X 1080 VIDEO KAYDI

-24 SAAT GECE/GUNDUZ MODU

-ÜLKEYE GÖRE KOLAY KURULUM AYARI

-AYARLANABILIR PIR

-0.6 SN TETIKLEME HIZI

-1 SN - 60DK ARASI AYARLANABILIR TETIKLEME

-ÇOKLU ÇEKİM MODU : HER TETIKLEMEDE 1-3 KARE

-1-60 SN ARASI AYARLANABILIR VIDEO UZUNLUĞU

-1-60 DAKIKA ARASI AYARLANABILIR ALANA TARAMA MODUY

-20 İLA 60 DERECE ARASI ÇALIŞMA SICAKLIĞI

-18M PIR ALGILAMA MENZİLİ

-18M GECE GÖRÜŞ AYDINLATMA MENZİLİ

-1 SET BATARYA İLE 1 YILA KADAR ÇALIŞMA SÜRESİ

-AYARLANABİLİR BAĞLANTI KAYIŞI

-ARD YANSIMA ÖNLEYİCİ LED KAPAĞI

-32 GB SD KART DESTEĞİ

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
  • Stok: Stokta var
  • Stok Kodu: 119599C
  • Ağırlık: 0.00kg
0 Lütfen Stok Sorunuz
4.351,25TL
KDV Hariç: 3.687,50TL
Bildirim Modülü
Bildirim...