Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

CMC

Brand: CMC Stok Kodu: CMC iniş kemeri
Kolayca eklenebilen bacak aparatları, iniş kemerine kullanım açısından çok yönlülük katar ve kullanıcıya beklenmedik inişlerde ya da helikopter kurtarma operasyonlarında fazladan rahatlık ve güven verir. Hilal şeklindeki hızlı bağlantı aparatı ile iniş kemerine bağlanır. Ayarlanabilir bacak aparatla..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: CMC Stok Kodu: CMC ProSeries-3
Göğüs Emniyet kemeri kurtarma ekibi tarafından ya da kurtarılan kişi de kullanılabilir. Takılması ve ayarlanması çok kolaydır. Örgüler 7,6cm enindedir ve pedli ya da pedsiz seçenekleri mevcuttur. Pedli olanlar 10,2cm eninde ve 1cm kalınlığındadır. Omuz askıları mevcuttur. Bunlar kullanım sırasında k..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: CMC Stok Kodu: CMC ProSeries
CMC Proseries ayırma çubuğu, alçak çalışma alanlarında fazladan çalışma alanı yaratır. Ayarlanabilir omuz kemerleri kullanıcıya yükü dengeleme imkânı verir. Ayırma çubuğu eloksallı alüminyumdan üretilmiştir. Ayrıca üzerinde yükseklik ayarı yapma imkânı vardır. Ağırlık 485gr dır...
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: CMC Stok Kodu: CMC ProSeries-2
Günlük giyim için tasarlanan ancak acil iniş ve güvenlik için gereklidir. Bacak aparatları ile birlik de kullanılmadıkça emniyet kemeri olarak yalnız başına kullanılmaz. Arama ve kurtarma, güvenlik kuvvetleri özel operasyon timlerinde ve itfaiye personelinde kullanılabilir. V-halkası acil iniş durum..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: CMC Stok Kodu: CMC ProSeries-1
Gelen istekler üzerine, tırmanma emniyet kemerine bağlanma aparatı bağlanma halkasıyla birlik de eklenmiştir. Bu sayede 44cm ye kadar bağlantı yapmak mümkün olur. Bu ürün kolay takılabilen pedli yapıda bel kemerine sahiptir. Çok hafiftir ve otomatik kilit sistemi mevcuttur...
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: CMC Stok Kodu: CMC ProTech
Çok amaçlı kullanımlar için iyileştirilerek yeniden tasarlanmıştır. Bütün iple sallanma işlerinde kullanılabilen mükemmel bir emniyet kemeridir.  Sadece CMC’nin emniyet kemerlerine özel sırt D-halka tasarımı yüke bindiğinde sabitlenir, hareket etmez ve sırta yakın konumda durur bu sayede omuzlara en..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: CMC Stok Kodu: 68027-20
  Eldivenin sağladığı üstün koruma ve hüner gerektiren düğüm atmaya ve malzeme ile çalışmaya olanak sağlar. Genişletilmiş çift avuç içi yapısı ile Rappel eldivenle aynı zamanda iple tırmanış-iniş yapabilir ve sistem kurabilirsiniz. Dayanıklılığı artırılmış olan bu eldivenler; sıcak, soğuk, nem ve..
641,63TL
KDV Hariç:543,75TL
Brand: CMC Stok Kodu: 68027-17
Eldivenin sağladığı üstün koruma ve hüner gerektiren düğüm atmaya ve malzeme ile çalışmaya olanak sağlar. Genişletilmiş çift avuç içi yapısı ile Rappel eldivenle aynı zamanda iple tırmanış-iniş yapabilir ve sistem kurabilirsiniz. Dayanıklılığı artırılmış olan bu eldivenler; sıcak, soğuk, nem ve yıpr..
641,63TL
KDV Hariç:543,75TL
Brand: CMC Stok Kodu: 68027-22
Düğüm atmak ve halatlarla çalışmak için yeteri kadar güçlü ve incedir. Sürtünme ile ve taşırken ellere zarar vermeyecek kadar da koruyucudur. Avuç içi sentetik deri-takviyelidir. Ağırlığı fazla olan eldivenlerden daha etkin koruma sağlamaktadır...
453,56TL
KDV Hariç:384,38TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Bildirim...