Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Petzl Kasklar

Brand: Petzl Stok Kodu: A20B
Yanlarda bulunan CenterFit ayarlama sistemi ile kask kafada tam merkezi olarak ayarlanırKulaklık takmak için yanda yuvalar mevcutturKayış kullanmadan Pixa modeli fenerleri takmak için yuvaFarklı kafa fenerlerini takmak için dört adet tırnak (tırnaklar çalışma sırasında takılmaları önlemek için özel ..
726,59TL
KDV Hariç:615,75TL
Brand: Petzl Stok Kodu: A20V
Yanlarda bulunan CenterFit ayarlama sistemi ile kask kafada tam merkezi olarak ayarlanırYan havalandırma delikleriKulaklık takmak için yanda yuvalar mevcutturKayış kullanmadan Pixa modeli fenerleri takmak için yuvaFarklı kafa fenerlerini takmak için dört adet tırnak (tırnaklar çalışma sırasında takı..
726,59TL
KDV Hariç:615,75TL
Brand: Petzl Stok Kodu: A10100
Vertex ve Alveo kasklar için üretilmiştirİsim ya da tanıtım bilgisi yazmak için kullanılırA4 üzerinde 36 adet etiket mevcutturözel yapışkanı sayesinde kaskın üzerinde yapı bozukluğuna neden olmadan uzun süreli tutunma sağlar..
53,88TL
KDV Hariç:45,66TL
Brand: Petzl Stok Kodu: A10BWE
İş güvenliği kaskıYüksek dayanımlı dış yüzeyAltı noktadan destekli iç bağlantıCenter fit Özel ayar mekanizması ile kaskı çıkarmadan ayarlama imkanı vardır, kask daima önden ve arkadan eşit boşluk kalacak şekildedirElektrik işleri, erimiş metal sıçramaları ve soğuk havada kullanılabilmesi amacıyla ya..
1.837,49TL
KDV Hariç:1.557,20TL
Brand: Petzl Stok Kodu: A10B
 İş güvenliği kaskıYüksek dayanımlı dış yüzeyAltı noktadan destekli iç bağlantıCenter fit Özel ayar mekanizması ile kaskı çıkarmadan ayarlama imkanı vardır, kask daima önden ve arkadan eşit boşluk kalacak şekildedir. Ayarlama kaskın iki yanında bulunan çarkların hareketi ile sağlanır.Pixa serisi ve ..
891,74TL
KDV Hariç:755,72TL
Brand: Petzl Stok Kodu: A10S
İş güvenliği kaskıYüksek dayanımlı dış yüzeyAltı noktadan destekli iç bağlantıCenter fit Özel ayar mekanizması ile kaskı çıkarmadan ayarlama imkanı vardır, kask daima önden ve arkadan eşit boşluk kalacak şekildedirPixa serisi kafa fenerleri elastik bant olmadan direk takılabilirElektrik işleri, erim..
829,69TL
KDV Hariç:703,13TL
Brand: Petzl Stok Kodu: A10V
İş güvenliği kaskıYüksek dayanımlı dış yüzeyAltı noktadan destekli iç bağlantıCenter fit Özel ayar mekanizması ile kaskı çıkarmadan ayarlama imkanı vardır, kask daima önden ve arkadan eşit boşluk kalacak şekildedirPixa serisi kafa fenerleri elastik bant olmadan direk takılabilirSürgülü havalandırmas..
891,74TL
KDV Hariç:755,72TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Bildirim...