Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Petzl İlk Yardım Malzemeleri

Brand: Petzl Stok Kodu: S61
Dar alanlar için sedye Kazazede ortama göre (değişen eğim yada dar alan); yatay, dikey veya belli bir açıda     taşınabilir Kazazedenin güvenliği için sedyeye tam gövde koşum monte edilmiştir. Kuşanırken olası bir karışıklığın önlenmesi için kayışları farklı renklerde üretilmiştir. Tokaları kendiliğ..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: Skedco Stok Kodu: SK-201-OR
Sedye gövdesi, polietilen plastikten imal edilmiştirSedye üzerindeki taşıyıcı perçinler pirinç malzemeden imal edilmiştirKazazedeyi dar alanlardan (mağara, kanalizasyon kuyusu vb.), düzgün veya engebeli arazilerden güvenli bir şekilde tahliye etmek için tasarlanmıştırGerektiğinde ayrıca temin edilen..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: Skedco Stok Kodu: SK-200-OR
Sedye gövdesi, polietilen plastikten imal edilmiştir.Sedye üzerindeki taşıyıcı perçinler pirinç malzemedendir.Kazazedeyi dar alanlardan (mağara, kanalizasyon kuyusu vb.), düzgün veya engebeli arazilerden güvenli bir şekilde tahliye etmek için tasarlanmıştır.Yatay veya düşey kurtarmalarda kullanılabi..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: Skedco Stok Kodu: SK-800-OR
Tam teşekküllü ve ekonomik kurtarma sistemidir. Aşağıdaki üç sistemin birleşmesinden oluşmuştur. Sked® Temel Arama Kurtarma Sistemi (SK-200)Oregon Spine Splint II (SK-300) Kısa Sırt TahtasıSked ® Yüzdürme Sistemi (SK-600) Bütün sistem bu çanta ile toplu bir şekilde taşınabilmektedir.Bu sistem ile, k..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Brand: Skedco Stok Kodu: SK-600-OR
Sked Yüzdürme Sistemi SK-600-ORBu yüzdürme sistemi Sked® Sedye'yi su içinde hemen hemen dik bir konumda tutar.Kendinden doğrulan yapısı sayesinde, hatta şiddetli deniz koşullarında bile hastanın başının suyun tamamen dışında tutar.Sedyenin yanlarına asılan köpük şamandıralar ve göğüs yastığı, hasta ..
0,00TL
KDV Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bildirim Modülü
Bildirim...