Menu
Your Cart
This is the Header Notice module, use it for quick important messages such as promotions or cookie notices.

Hakkımızda


AVPRO | Avcılık, Balıkçılık & Doğa Sporları 2018 yılında kendiside faal bir avcı olan A. Murat Pekcan tarafından kurulmuştur. Kuruluşumuzdan itibaren ürün çeşitliliğimizi arttırmaya devam ettik. Bu süreç içerisinde insanlar tarafından bilinen, tanınan ve tavsiye edilen bir firma haline geldik. Biliyoruz ki başarılı olmak kadar bunu kalıcı hale getirmek daha önemli, dolayısıyla müşterilerimizin takdiridir ki her zaman yüksek kaliteyi en ekonomik fiyatlarla sunmayı amaçladık. Kuruluşumuzun temel taşlarından bir taneside, dünya standartlarındaki av malzemeleri ve ürünleri müşterilerimize sunmak ve piyasayı iyi analiz ederek oluşabilecek ürün taleplerine cevap verebilmektir. Başarımızın gerçek sahibi müşterilerimizdir.

Dışkapı/ANKARA'daki mağazamız 2 katlıdır. (Giyim / Balık Avı - Kara Avı / Av Tüfekleri)
Siparişlerinizi internet sitemiz üzerinden güvenle verebileceğiniz gibi, mağazamızı ziyaret ederekde alabilirsiniz. Ancak bazı ürünler için bu durum malesef geçerli olmayabiliyor, tüm ürünlerimizi mağazamızda bulunduramadığımız için depolarımızdan nakliye etmekteyiz. Dolayısıyla ürün bilgisi almak için bize ulaşırsanız size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
 
Sürat kargo aracılığı ile ülkemizin tüm illerine teslimat sağlamaktayız, Gün içinde verilen tüm siparişleri aynı gün içinde kargoya teslim etmeye dikkat ediyoruz, eğer depo aracılığıyla siparişe eklenecek bir ürün varsa ve dolayısıyla teslimatı geciktirecekse mutlaka müşterimize ulaşıp bilgilendiriyoruz. 
 
Görüş, öneri ve şikayetleriniz için info@avpro.com.tr e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Görüş ve önerileriniz bizim için oldukça değerlidir, şayet herhangi bir durumdan dolayı bir şikayetiniz varsa gerekli ilgiyi göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
İlgi ve alakanıza teşekkür eder, iyi günler dileriz. Esen kalın...
 
Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi ve Cumartesi: 09:00 - 19:00
Pazar: Açık


Bildirim Modülü
Bildirim...